Добровільна «автоцивілка» врятувала клієнта СГ «ТАС» від витрат

Добровільна «автоцивілка» врятувала клієнта СГ «ТАС» від витрат

Днями Страхова група «ТАС» відшкодувала збитки в розмірі 227 284 грн потерпілому з вини страхувальника компанії, власника автомобіля Kia Magentis. Так, 100 000 грн з вказаної суми було виплачено за полісом ОСЦПВ, ще 127 284 грн – за полісом добровільної «автоцивілки», оформленим клієнтом в рамках договору «Повний автозахист».

Рішення про придбання договору «Повний автозахист» клієнт СГ «ТАС» прийняв під час оформлення в компанії поліса обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності. Дізнавшись про розміри лімітів відповідальності страховика за полісом, що наразі складають 100 000 грн за нанесення школи майну третіх осіб, та усвідомлюючи, що цієї суми просто може не вистачити на покриття збитків в разі ДТП, клієнт заздалегідь подбав про гідний страховий захист на випадок будь-яких аварій з його вини, таким чином позбавивши себе необхідності в разі будь-яких негараздів оплачувати ремонт чужого автомобіля з власної кишені. Тож додатково до полісу обов‘язкової «автоцивілки» уклав договір «Повний автозахист», що забезпечує всебічний захист автовласника та його транспортного засобу на дорозі.

Нагадаємо, «Повний автозахист» - це пакетний договір, розроблений з врахуванням всіх потреб автовласника. Зокрема, ним передбачено організацію та оплату страховиком невідкладної допомоги водієві в разі ДТП в рамках програми «Дорожній амулет», захист транспортного засобу клієнта за програмою «Легке КАСКО», покриття збитків третіх осіб, що виникли внаслідок аварії з вини страхувальника СГ «ТАС», які перевищують ліміт відповідальності страховика за полісом обов‘язкової «автоцивілки», за умовами програми «Автоцивілка плюс» тощо.

Аварія, спричинена діями клієнта СГ «ТАС», сталася в місті Сокаль на Львівщині. Водій Kia Magentis не впорався з керуванням, внаслідок чого його автівка зіткнулася з Toyota Camry, що рухалась попереду. В результаті дорожньо-транспортної пригоди обидва автомобіля отримали значні пошкодження. Втім, завдяки наявності у клієнта СГ «ТАС» договору «Повний автозахист», самостійно сплачувати ремонт пошкоджених автівок йому не довелося. Страхова група «ТАС», виконуючи свої зобов‘язання за договором, виплатила страхове відшкодування обом водіям.