СГ «ТАС» посіла друге місце в рейтингу «Автостраховик року»

СГ «ТАС» посіла друге місце в рейтингу «Автостраховик року»

Авторитетний журнал «Бізнес» опублікував традиційний рейтинг фінансових установ «Фінансовий Оскар». Як свідчать дані рейтингу, менш ніж за півроку з часу проведення попереднього дослідження Страхова група «ТАС» не лише утримала провідні позиції серед автостраховиків країни, але й покращили свої результати, піднявшись на одну сходинку в рейтинговій таблиці та посівши в ній друге місце.

Нагадаємо, за умовами рейтингування переможці в номінаціях визначаються в два етапи. На першому етапі на підставі фінансових показників компаній та їх динаміки складається відповідний short-list . На другому етапі фінансові установи оцінює компетентне експертне журі, що керується в своїх висновках не лише результатами діяльності страховиків за певний проміжок часу, але й власними враженнями від їх роботи.

Як свідчать дані рейтингової таблиці, Страхова група «ТАС» підтвердила своє звання одного з лідерів ринку страхування в Україні, ставши срібним призером рейтингу.

За словами експертів, таке визнання компанії забезпечило активне впровадження новітніх технологій і розробка інноваційних, унікальних для ринку продуктів, що вже завоювали популярність у страхувальників та встигли стати стандартом для інших страховиків.

Коментуючи представникам ЗМІ високе визнання СГ «ТАС» лідером ринку автострахування, Голова правління компанії Павло Царук зазначив: «Таких результатів нам вдалося досягти, в першу чергу, завдяки тому, що свого часу ми кардинально змінили саму концепцію договору страхування як такого. Ми не розглядаємо його як догму, не диктуємо клієнту умови, ми – пропонуємо варіанти, залишаючи вибір безпосередньо за страхувальником. Іншими словами, ми нічого не нав‘язуємо клієнту, а надаємо йому можливість на власний розсуд вибрати в рамках одного продукту той рівень страхового захисту, в якому він зацікавлений, і той страховий платіж, який буде йому по кишені. І все це – при незмінно високій якості страхового захисту».