СГ «ТАС» увійшла в ТОП-3 ринку за обсягом чистих платежів і виплат

СГ «ТАС» увійшла в ТОП-3 ринку за обсягом чистих платежів і виплат

Згідно з рейтингами Insurance TOP, за підсумками дев’яти місяців 2022 року Страхова група «ТАС» вчергове підтвердила свої провідні позиції на страховому ринку України.

Так, компанія традиційно увійшла в ТОП-3 компаній на ринку за обсягом чистих премій. Увійшла в «трійку» найбільших страховиків країни СГ «ТАС» і за розміром виплат, притому що торік посідала четверту сходинку у відповідній рейтинговій таблиці.

Лідируючі позиції компанія посідає і за іншими показниками.

Так, на ринку  обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників СГ «ТАС» продовжує утримувати позиції беззаперечного лідера – як за сумою залучених премій, так і за обсягом виплачених відшкодувань.

Крім того, компанія традиційно очолила рейтинг страховиків, які працюють в сегменті добровільної «автоцивілки». При цьому відрив СГ «ТАС» від компанії, що стала срібним призером «перегонів», як завжди, колосальний – майже 84%!

На ринку страхування «Зелена картка» Страхова група «ТАС» за підсумками трьох кварталів 2022 року, як і торік, посіла друге місце, а також увійшла в ТОП-6 найбільших страховиків в сегменті КАСКО.

Вагомих результатів досягла Страхова група «ТАС» і на ринку особистого страхування. Зокрема компанія увійшла до «п’ятірки»  лідерів ринку в сегменті  страхування на випадок хвороби. Крім того, за підсумками січня – вересня СГ «ТАС» стала п’ятою на ринку страхування туристів, хоча за результатами аналогічного періоду минулого року посідала сьоме місце у відповідній рейтинговій таблиці.

На ринку добровільного медичного страхування СГ «ТАС» утримує сьому позицію, а на ринку страхування від нещасних випадків стала дев’ятою проти десятого місця за результатами дев’яти місяців 2021 року.

Водночас на ринку обов’язкового авіастрахування СГ «ТАС», як і рік тому, посіла четверте місце. Четверту ж позицію посіла компанія і в сегменті страхування фінансових ризиків, хоча ще рік тому була там восьмою.

Суттєво зміцнила свої позиції СГ «ТАС» і на ринку страхування від вогневих ризиків, де посіла восьму сходинку проти десятого місця за результатами дев’яти місяців минулого року.

В свою чергу, в сегменті агрострахування компанія за підсумками січня – вересня стала дев’ятою.

Залишається додати, що за чистим фінансовим результатом СГ «ТАС» посіла третє місце на ринку, хоча ще рік тому була десятою за вказаним показником.