За підсумками 9 місяців СГ «ТАС» традиційно увійшла в ТОП-3 найбільших страховиків країни

За підсумками 9 місяців СГ «ТАС» традиційно увійшла в ТОП-3 найбільших страховиків країни

Національний банк України підвів підсумки роботи небанківського ринку за дев’ять місяців поточного року. Згідно з оприлюдненими даними, за три квартали ризиковими та «лайфовими» страховими компаніями було укладено 89 434,5 тис. договорів страхування, за якими було залучено 32,97 млрд грн валових платежів, з яких 16,35 млрд грн було зібрано за договорами з фізичними особами. Водночас сукупна сума чистих премій в цілому по ринку сягнула 29,27 млрд грн.  Обсяг валових премій, залучених протягом звітного періоду ризиковими страховиками, склав 29,4 млрд грн.

Сума валових виплат в цілому по ринку за дев’ять місяців сягнула 11,13 млрд грн, з яких 4,85 млрд грн було відшкодовано за договорами, укладеними з фізичними особами. Розмір чистих виплат, здійснених за договорами як ризикового, так і «лайфового» страхування, склав 10,82 млрд грн.

Як свідчать дані НБУ, Страхова група «ТАС» продовжує міцно утримувати позиції одного з беззаперечних лідерів вітчизняного страхового ринку. Так, протягом січня – вересня поточного року СГ «ТАС» було залучено 1 451 020,1 тис. грн страхових платежів, що забезпечило компанії третє місце в ТОП-10 найбільших страховиків країни. В свою чергу, за обсягом виплачених впродовж вказаного періоду відшкодувань – 620 918,4 тис. грн – СГ «ТАС» посіла п’яте місце серед лідерів ринку.

Залишається додати, що загалом в Україні станом на 1 жовтня працювали 215 страховиків, з яких 20 страхових компаній, що спеціалізуються на страхуванні життя, та 195 ризикових страховиків.