Виплата СГ «ТАС» за пошкоджену в ДТП вантажівку перевищила 560 тис. грн

Виплата СГ «ТАС» за пошкоджену в ДТП вантажівку перевищила 560 тис. грн

Минулого тижня Страхова група «ТАС» здійснила чергову велику виплату – цього разу за вантажний автомобіль Iveco Trakker. Страхове відшкодування в розмірі 560 388 грн було перераховано власникові вантажівки.

Аварія за участю Iveco Trakker сталася на трасі поблизу Одеси. Намагаючись уникнути зіткнення з автівкою, що виїхала на смугу зустрічного руху та мчала прямо назустріч великій машині, водій Iveco різко вивернув кермо, але не впорався з керуванням та не зміг втримати завантажене авто. В результаті вантажівка вилетіла в кювет.

Страхова група «ТАС», вивчивши обставини інциденту, визнала його страховим випадком та оперативно виплатила клієнтові страхове відшкодування в обсязі заподіяних йому збитків. Вантажний автомобіль було застраховано за договором «Правильне КАСКО».

Нагадаємо, договір страхування наземного транспорту «Правильне КАСКО» наразі є одним з найпопулярніших в клієнтів СГ «ТАС» продуктів з автострахування. Затребуваність договору обумовлена низкою його безперечних переваг порівняно з аналогами, що наразі представлені на вітчизняному страховому ринку.

Зокрема, договір «Правильне КАСКО» покриває максимальний перелік страхових ризиків, які можна комбінувати в залежності від потреб клієнта, передбачає розширені можливості в частині виплат без довідок компетентних органів, сервісне обслуговування, в тому числі компенсацію витрат на порядок авто, евакуатор тощо. Страхові виплати за договором «Правильне КАСКО» здійснюються в строк до 15 робочих днів за всіма випадками, крім знищення та викрадення авто, за якими відшкодування виплачується в строк до 25 робочих днів.