СГ «ТАС» презентує програму «КАСКО для іноземних номерів»

СГ «ТАС» презентує програму «КАСКО для іноземних номерів»

Нещодавно Страхова група «ТАС» презентувала на ринку чергову свою новинку – договір страхування наземного транспорту «КАСКО для іноземних номерів», який, без сумнівів, гідно оцінять численні власники автівок, які зареєстровані за кордоном та експлуатуються в Україні.

«За офіційною статистикою, наразі в Україні налічується понад 380 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією, більша частина яких придбана та експлуатується громадянами нашої країни, - зазначає Голова правління СГ «ТАС» Павло Царук. – Це дуже багато! При цьому їх власники до останнього часу фактично були позбавлені можливості захистити себе від значних фінансових втрат в разі ДТП за участю їх авто. І це при тому, що, за статистикою МТСБУ, за десять місяців поточного року машини на іноземних номерах ставали учасниками ДТП понад 1000 разів, і це лише ті випадки, про які хоча б один з учасників ДТП повідомив свою страхову компанію».

Нагадаємо, ввозячи авто з іноземною реєстрацією, водій має на руках лише поліс страхування «Зелена картка», виданий в країні, де він придбав машину. Після прибуття в Україну йому необхідно в термін до 15 днів оформити поліс обов‘язкової «автоцивілки», проте досить часто цією нормою нехтують, і водії авто на іноземних номерах не мають страхового захисту на випадок, коли вони є винуватцями ДТП та згідно з законом мають ремонтувати чужий пошкоджений автомобіль. При цьому саме авто-«іноземець» в України залишається незастрахованим. Іншими словами, в разі ДТП його фактичний власник може розрахувати лише на виплату за полісом «автоцивілки», якщо винним є водій іншого авто, який має такий поліс. Та навіть у цьому випадку, щоб отримати належне страхове відшкодування, потерпілому необхідно надати страховикові цілу купу документів, зокрема, правильно оформлену довіреність, в якій прописане право на отримання страхового відшкодування. Адже за законом виплата страхового відшкодування за полісом обов‘язкової «автоцивілки» виплачується БЕЗПОСЕРЕДНЬО ВЛАСНИКУ автомобіля, а у випадку з авто на іноземних номерах – це ГРОМАДЯНИН ІНШОЇ КРАЇНИ, який є власником транспортного засобу з юридичної точки зору. За відсутності ж такої довіреності фактичному власнику автомобіля, тобто громадянину України, щоб отримати виплату, доведеться пройти через численні судові розгляди, що, звичайно, може негативно вплинути на можливість та терміни отримання страхового відшкодування.

З іншого боку, якщо винуватцем аварії стає саме водій авто на іноземних номерах, ремонтувати свій транспортний засіб ще донедавна йому доводилось виключно за власний кошт.

«Реальні потреби клієнта завжди були наріжним каменем при формуванні продуктової лінійки СГ «ТАС» - ми завжди пропонували своїм клієнтам лише ті страхові рішення, які реально їм потрібні, - каже Павло Царук. - Тож ми не могли лишитися осторонь та проігнорувати потреби досить великого сегменту громадян, які придбали авто за кордоном, втім, не можуть захистити себе від витрат, що зазвичай покриває страховка, та покинути їх напризволяще наодинці з перспективою з власної кишені покривати вартість ремонту свого автомобіля. Нашими фахівцями було розроблено програму страхування таких автівок в рамках нашої найзатребуванішого страхового продукту для автовласників «Повний автозахист», а по суті це КАСКО для іноземних номерів, що, безумовно, стане у нагоді українським власникам автівок, зареєстрованих за кордоном».

Згідно з умовами договору страхування, Страхова група «ТАС» бере на себе зобов‘язання відшкодувати власникам авто з іноземною реєстрацією збитки внаслідок ДТП з будь-якої причини, з вини чи без вини власника автомобіля на іноземних номерах. Серед беззаперечних переваг новинки варто відзначити можливість оформлення договору без огляду машини страховиком, наявність «нульової» франшизи, здійснення виплати власникові договору без надання довідок компетентних органів, опцію виїзду страхового комісара на місце пригоди тощо.

Страхова сума за договором «КАСКО для іноземних номерів», що, до речі, укладається на один рік, складає 100 тис. грн. При цьому вартість самого договору приємно дивує, адже складає фактично ціну двох звичайних «автоцивілок».
Наразі скористатися унікальним умовами страхування за договором можуть всі власники полісів «автоцивілки» від СГ «ТАС».

«Ми впевнені, що наш новий договір користуватиметься попитом, - додає Павло Царук. - Адже ми забезпечуємо автовласникам саме той страховий захист, якого вони дійсно потребують. Тож відтепер власники авто на іноземних номерах можуть почуватися спокійно за кермом та бути впевненими у тому, що за будь-яких обставин не залишаться наодинці з можливими фінансовими проблемами, обумовленими негараздами на дорозі, адже їх авто – під надійними захистом!»

Залишається додати, що оформити договір «КАСКО для іноземних номерів» можна у всіх відділеннях СГ «ТАС» або на сайті компанії.