093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

Виплата СГ «ТАС» за пошкоджену Toyota перевищила 260 тис. грн

Страхова подія із застрахованим за договором «Зелений коридор» автомобілем Toyota Camry сталася на виїзді з Рівного.

На дорозі автівку клієнта СГ «ТАС» несподівано «підрізав» інший транспортний засіб. Щоб уникнути зіткнення, водій Toyota був вимушений різко вивернути кермо, однак не врахував дорожню обстановку й авто врізалося в огорожу. В результаті аварії застрахована машина зазначала значних пошкоджень, зокрема, передньої частини. Так, в ДТП було розбито решітку радіатора та фари, деформовано бампер та крило.
Згідно з висновками експертів, обсяг збитків, заподіяних клієнтові Страхової групи «ТАС» внаслідок аварії, склав 260 150 грн. Саме цю суму страховик, виконуючи свої зобов‘язання за договором КАСКО, й перерахував на рахунок СТО, де здійснюватиметься ремонт застрахованої автівки.

Нагадаємо, договір страхування наземного транспорту «Зелений коридор» є унікальним страховим продуктом СГ «ТАС», що передбачає покриття максимального переліку страхових ризиків, нульову франшизу та низку корисних та цікавих для автовласників опцій. Зокрема йдеться про наявність додаткового сервісу «Допомога в дорозі», що включає в себе організацію страховиком технічної допомоги за необхідності, в тому числі виклик евакуатора, екстрених служб, таксі, а також замовлення квитків, бронювання номеру в готелі, забезпечення навігації в дорозі тощо.

Сума збитку в рамках договору «Зелений коридор» визначається за рахунками СТО, при цьому страхові виплати в разі пошкодження скляних елементів, зовнішніх освітлювальних приборів, дзеркал та лакофарбового покриття авто здійснюються СГ «ТАС» без надання страхувальником довідок компетентних органів.

Слід додати, що строки здійснення страхових виплат за договором є мінімальними і становлять від 5 до 25 днів в залежності від специфіки страхового випадку.