Довгостроковий кредитний рейтинг СГ «ТАС» підтверджено на рівні uaAА

Довгостроковий кредитний рейтинг СГ «ТАС» підтверджено на рівні uaAА

Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» 28 березня 2017 року підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Страхової групи «ТАС» за Національною рейтинговою шкалою на рівні uaAА з прогнозом «стабільний».

В ході рейтингового процесу експертами було проаналізовано повну фінансову звітність страховика за дев‘ять місяців 2016 року, а також внутрішню інформацію, надану компанією.

Зауважимо, що рейтинг uaAА присвоюється виключно установам з дуже високим рівнем стійкості, що відзначаються високою платоспроможністю порівняно з іншими компаніями. Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рейтингу впродовж року.

Серед основних факторів, що впливають на рівень рейтингу, слід відзначити провідні позиції страховика на вітчизняному ринку, розгалужену мережу відокремлених підрозділів, що забезпечує надходження страхових платежів, збереження збалансованості портфеля страхових платежів, надання послуг з соціально орієнтованих видів страхування, диверсифікацію активів, якими представлені страхові резерви, низький рівень боргового навантаження, інформаційну відкритість та прозорість тощо.

Нагадаємо, рейтинг uaAА вперше в історії компанії було присвоєно СГ «ТАС» в вересні минулого року.