Понад 450 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за пошкоджений автомобіль Audi

Понад 450 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за пошкоджений автомобіль Audi

Чергову велику виплату минулого тижня здійснила Страхова група «ТАС» - понад 450 тис. грн було перераховано власникові автомобіля Audi Q5, який було пошкоджено в результаті дорожньо-транспортної пригоди.

Аварія із застрахованим за договором «Правильне КАСКО» позашляховиком сталася на Київщині. На засніженій дорозі водій не помітив яму, в’їхав в неї, а далі втратив контроль над машиною, не впорався з керуванням, результатом чого стало те, що авто понесло на трасі й воно, врешті-решт, перевернулося в кювет.

За висновками проведеної експертизи, загальний збиток автовласника внаслідок інциденту склав 450771 грн. Саме цю суму в рамках своїх зобов’язань за договором КАСКО й перерахувала оперативно Страхова група «ТАС» страхувальникові, таким чином прискоривши процес ремонту пошкодженої автівки.

Нагадаємо, за статистикою, в 2018 році щоденний обсяг виплат СГ «ТАС» за укладеними договорами страхування сягав 2,11 млн грн, з яких 1,79 млн грн складали відшкодування за договорами автострахування: КАСКО, «Зеленою карткою», добровільною «автоцивілкою» та ОСЦПВ.

Додамо, що наразі Страхова група «ТАС» є одним з визнаних лідерів ринку автострахування України, посягаючи провідні позиції в даному сегменті як за сумою залучених страхових платежів, так і за обсягом виплат.