СГ «ТАС» визнано безперечним лідером ринку в сегменті «автоцивілки»

СГ «ТАС» визнано безперечним лідером ринку в сегменті «автоцивілки»

Страхова група «ТАС» стала володарем престижної премії «Фінансовий Оскар» від журналу «Бізнес» як беззаперечний лідер ринку автострахування України в сегменті «автоцивілки».

Нагадаємо, за підсумками минулого року Страхова група «ТАС», зробивши стрімкий ривок та залишивши позаду всіх конкурентів, очолила рейтинг страховиків, що здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, як за обсягом залучених за полісами ОСЦПВ платежів, так і за сумою виплат потерпілим.

При цьому, згідно з офіційною статистикою, приріст отриманих за полісами «автоцивілки» платежів порівняно з позаминулим роком склав 66%, що є найвищим показником по ринку. Безперечним лідером ринку стала СГ «ТАС» і за показником абсолютного приросту – 190,9 млн грн.! Загалом, за останніми даними, наразі частка Страхової групи «ТАС» на ринку обов’язкової «автоцивілки» складає понад 11,5%.

Варто також додати, що СГ «ТАС» традиційно входить в число страховиків, що найоперативніше врегульовують страхові випадки з ОСЦПВ, що підтверджується статистикою Моторного (транспортного) страхового бюро України.