СГ «ТАС» вчергове підтвердила лідерство на ринку ОСЦПВ

СГ «ТАС» вчергове підтвердила лідерство на ринку ОСЦПВ

Згідно з даними Моторного (транспортного) страхового бюро України, за підсумками ІІ кварталу поточного року СГ «ТАС» продовжує міцно утримувати позиції лідера ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

Так, компанія традиційно посіла перше місце на ринку ОСЦПВ, зібравши за 264093 оформленими за звітний період полісами «автоцивілки» 187787472 грн страхових платежів – це на 15% перевищує аналогічний показник страховика, що став срібним призером відповідного рейтингу.

Загалом вітчизняними страховими компаніями за квітень – червень було оформлено 2,26 млн полісів ОСЦПВ, за якими залучено сумарно 1,61 млрд грн премій, що на 19,9% перевищує обсяг надходжень на ринку за ІІ квартал минулого року.

За три місяці страховиками, які працюють в сегменті обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, було врегульовано понад 30,3 тис. вимог постраждалих в ДТП, за якими було виплачено загалом 602 млн грн відшкодувань.
Безперечним лідером ринку ОСЦПВ стала Страхова група «ТАС» і за кількістю врегульованих страхових випадків і сукупною сумою виплачених відшкодувань.

Так, впродовж трьох місяців компанією було врегульовано за полісами ОСЦПВ 3914 страхових випадків, що на 57% більше відповідного показника страховика, який посів другу сходинку у рейтинговій таблиці. За звітний період СГ «ТАС» виплатила за обов’язковою «автоцивілкою» 75142363 грн відшкодувань – це понад в півтора рази більше, аніж було виплачено страховиком, що посів друге місце на ринку за обсягом виплачених відшкодувань.