Понад 1,3 млн грн виплатила СГ "ТАС" за пошкоджену вантажівку

Понад 1,3 млн грн виплатила СГ "ТАС" за пошкоджену вантажівку

Аварія, в якій було пошкоджено застрахований Страховою групою "ТАС" вантажний автомобіль MAN, сталася на околиці Харкова.

Водій вантажівки не врахував складні погодні умови, на слизькій дорозі не впорався з керуванням та на повороті не встиг вчасно загальмувати, допустивши зіткнення з іншим вантажним транспортним засобом, що рухався перед ним. Внаслідок ДТП було серйозно пошкоджено водійську кабіну MAN: деформовано обидва крила, передній бампер, капот, розбито лобове скло, дзеркало заднього виду та обидві блок-фари.

Страхова група "ТАС", вивчивши обставини інциденту, визнала його страховим випадком і виплатила власнику вантажівки належне страхове відшкодування в розмірі 1310066 грн.

Вантажний автомобіль було застраховано СГ "ТАС" за договором "Правильне КАСКО". Нагадаємо, "Правильне КАСКО" - один з найпопулярніших в лінійці СГ "ТАС" договорів страхування наземного транспорту, в якому вдало поєднано переваги класичного КАСКО та цікаві й вигідні для автовласників опції. Головними особливостями продукту є покриття максимального переліку страхових ризиків, розширені можливості в частині виплат без надання довідок компетентних органів, оптимальні строки страхових відшкодувань: до 15 робочих днів за всіма випадками, окрім викрадення або знищення авто, за яких виплата здійснюється протягом 25 днів.