СГ "ТАС" виплатила понад 220 тис. грн за договором КАСКО

СГ "ТАС" виплатила понад 220 тис. грн за договором КАСКО

Чергову велику виплату днями здійснила Страхова група "ТАС". Страхове відшкодування в розмірі 220146 грн перерахував страховик своєму клієнтові - транспортній компанії з Києва.

Аварія, в якій було пошкоджено вантажний автомобіль МАЗ, що належить компанії, сталася в Донецькій області. Водій вантажівки не врахував складність погодних умов, не витримав безпечної дистанції та в результаті допустив зіткнення з автомобілем, що їхав попереду.
Страхова група "ТАС", вивчивши обставини інциденту, визнала його страховим випадком та оперативно врегулювала, виплативши страхувальникові відшкодування в розмірі заподіяних йому збитків. МАЗ було застраховано СГ "ТАС" за договором "Правильне КАСКО".

Варто зазначити, що продуктова лінійка Страхової групи "ТАС" включає в себе величезний перелік договором автострахування, розрахованих на всі сегменти автовласників. Так, залежно від власних потреб, водійського досвіду та фінансових можливостей кожен автомобіліст може обрати для себе оптимальний варіант страхового захисту автівки - з необхідним наповненням та за прийнятною ціною, не переплачуючи за зайві опції та водночас будучи впевненим в тому, що в разі будь-яких негараздів на дорозі сам на сам з проблемами він не залишиться, а всі його збитки буде відшкодовано.