СГ «ТАС» виплатила понад 306 тис. грн за договором «ЄвроКАСКО»

СГ «ТАС» виплатила понад 306 тис. грн за договором «ЄвроКАСКО»

Чималий досвід за кермом у водія, належний технічний стан автомобіля, чудова сонячна погода та лише нещодавно відремонтована траса – здавалося б, потрапити в дорожньо-транспортну пригоду за таких обставин просто неможливо.  Та випадок, що нещодавно стався з одним із клієнтів Страхової групи «ТАС», вкотре доводить: потрапити в аварію може будь хто та де завгодно – навіть за бездоганних дорожніх умов і з наявністю величезного водійського досвіду за плечима.

ДТП, в якій було пошкоджено застрахований СГ «ТАС» кросовер Mazda CX-5, сталася на околиці Харкова. У вантажівки ГАЗ, яка рухалася зустрічною смугою, несподівано відірвалося на ходу колесо та влетіло прямо в Mazda. На щастя, в результаті інциденту ніхто з людей не постраждав, а ось пошкодження кросовера виявилися значними. Так, внаслідок потужного удару було пошкоджено переднє ліве крило автомобіля, капот, передній бампер, решітку радіатора, розбито обидві протитуманні та блок-фари.

Страхова група «ТАС», де автомобіль було застраховано за програмою «5 зірок» договору «ЄвроКАСКО», отримавши повідомлення про пригоду, що сталася, оперативно взялася до вивчення обставин інциденту. В результаті розгляду справи випадок було визнано страховим та прийнято рішення про виплату страхувальникові належного за договором страхового відшкодування в розмірі понесених ним збитків. Сума виплати склала 306087 грн.

Нагадаємо, договір «ЄвроКАСКО» включає в себе п’ять різних програм автострахування. Так, за умовами програми «1 зірка» СГ «ТАС» страхує наземні транспортні засоби на випадок викрадення або знищення. За програмою «2 зірки» страховик також відшкодовує збитки в разі пошкодження авто внаслідок ДТП, протиправних дій третіх осіб, пожежі та стихійних лих. Обравши «3 зірки», автовласник має можливість отримати страхову виплату без надання довідки поліції. Перелік страхових ризиків за програмою «4 зірки» також включає в себе пошкодження авто в результаті інших подій, аніж ті, що їх передбачено програмою «2 зірки». І «п’ятизіркова» програма покриває розширений перелік страхових ризиків та включає в себе низку корисних для автовласника опцій, в тому числі «VIP-сервіс», «Валютний коридор» тощо.