За трьома договорами КАСКО СГ «ТАС» виплатила понад 460 тис. грн

За трьома договорами КАСКО СГ «ТАС» виплатила понад 460 тис. грн

Страхова група «ТАС», виконуючи свої зобов‘язання в рамках укладених договорів страхування, днями здійснила одразу три великі виплати страхових відшкодувань за договорами КАСКО.

Зокрема, 173 327 грн було виплачено власникові автомобіля Mercedes S-Klasse, пошкодженого в результаті зіткнення з вантажівкою DAF. Аварія сталася на Черкащині. Водій вантажного автомобіля не розрахував безпечну дистанцію та допустив зіткнення з Mercedes, що рухався попереду.

Водночас відновлювальний ремонт іншого Mercedes коштував СГ «ТАС» 155 991 грн. Автомобіль, застрахований за програмою «5 зірок» договору «ЄвроКАСКО», було пошкоджено внаслідок наїзду на перешкоду. В результаті пригоди було пошкоджено решітку радіатора авто та бампер.

Ця аварія також сталася у Черкаській області.

В свою чергу, за пошкоджений внаслідок ДТП автомобіль Nissan Qashqai Страхова група «ТАС» виплатила за договором «Правильне КАСКО» 131 167 грн. Водій застрахованої автівки не врахував дорожню обстановку, в результаті чого допустив зіткнення з авто, що рухалось попереду. ДТП сталася в столиці. Внаслідок аварії було пошкоджено передню частину кузова Nissan та розбито лобове скло.

СГ «ТАС», визнавши подію страховою, оперативно перерахувала відшкодування в розмірі заподіяних клієнтові збитків на рахунок СТО, де здійснюватиметься ремонт авто.

Нагадаємо, за підсумками січня – листопада загальний обсяг страхових виплат Страхової групи «ТАС» сягнув 330,59 млн грн, з яких 78,38 млн грн було відшкодовано за договорами страхування наземного транспорту.