СГ «ТАС» в ТОП-5 страховиків, що найшвидше врегульовують страхові випадки

СГ «ТАС» в ТОП-5 страховиків, що найшвидше врегульовують страхові випадки

Моторне (транспортне) страхове бюро України підвело підсумки роботи ринку обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за І квартал поточного року.

Як свідчать дані МТСБУ, впродовж січня – березня загалом по країні за полісами ОСЦПВ було врегульовано 30 511 страхових випадків, понад чверть з яких – 8 259 – з використанням європротоколу. За статистикою, порівняно з результатами І кварталу минулого року загальна кількість врегульованих страхових випадків зросла на 14,6%, а кількість випадків, врегульованих за європротоколом, - майже вдвічі. При цьому загальна сума страхових виплат страховиків – членів МТСБУ зросла за рік на 37,2%, досягнувши позначки 448,7 млн грн. Так, якщо за результатами І кварталу минулого року середній розмір страхової виплати складав 10 768 грн, то вже за результатами січня – березня цього року – 12 891 грн.

Водночас обсяг страхових платежів, зібраних за полісами «автоцивілки», залишився фактично на рівні І кварталу 2016 року – 790,7 млн грн. Між тим, співвідношення здійснених виплат до надходжень за полісами обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників зросло до 56,7%, тоді як минулого року цей показник складав 42%.

Нагадаємо, що за підсумками І кварталу 2017 року Страхова група «ТАС» зібрала за полісами ОСЦПВ 54980466 грн, увійшовши в «трійку» лідерів ринку. В свою чергу, обсяг виплат СГ «ТАС» за полісами обов‘язкової «автоцивілки» за звітний період склав 26 289 925 грн, забезпечивши компанії 6 місце в ТОП-10 страховиків за сумою виплат з ОСЦПВ.

За даними МТСБУ, за підсумками І кварталу середній по ринку строк врегулювання страхових випадків за полісами обов‘язкової «автоцивілки» склав 106 днів від дати ДТП. Водночас Моторне (транспортне) страхове бюро України, закликаючи водіїв бути пильними при виборі страховика та звертати увагу на показники його діяльності, оприлюднило перелік страхових компаній, що найшвидше врегульовують страхові випадки за полісами ОСЦПВ. У зазначеному списку гідне четверте місце посіла СГ «ТАС», середній строк врегулювання страхових випадків з «автоцивілки» в якій становить 65 днів.