Страхова Група «ТАС» впровадила систему «Асистанс 1.1»

Страхова Група «ТАС» впровадила систему «Асистанс 1.1»

1 грудня 2011 року Страхова Група «ТАС» запустила нову систему роботи управління медичного асистансу з обслуговування осіб, застрахованих за програмою добровільного медичного страхування (ДМС). Система під назвою «Асистанс 1.1» працює на платформі 1С 8.2.

Нова система має значно спростити та прискорити роботу медичного асистансу. Зокрема, за допомогою «Асистанс 1.1» можна швидко знайти всі підприємства й компанії, з якими коли-небудь проводилася робота з ДМС, та продивитися всю інформацію про історію співробітництва. Також програма містить базу застрахованих осіб, яка набагато спрощує пошук клієнтів за прізвищем або номером поліса, дозволяє швидко знайти всю інформацію про застрахованого та про умови його програми страхування.

База медичних установ з інтегрованою мапою їхнього місцезнаходження дозволяє швидко визначити клініки, найближчі до місця перебування застрахованого, щоб оптимізувати надання допомоги.

Для інформування застрахованої особи в процесі обслуговування (зокрема, про час прийому лікаря, назву і адресу медичного закладу) у системі існує можливість надсилання коротких SMS-повідомлень.  

Крім того, «Асистанс 1.1» дозволяє аналізувати страхове покриття, швидко фіксувати всі дії, що стосуються страхової події (звернення застрахованої особи, переговори з контрагентами, зворотній зв’язок тощо), а також має багато інших функцій, що полегшують та вдосконалюють роботу медичного асистансу СГ «ТАС».

«Завдяки системі «Асистанс 1.1» ми зможемо значно прискорити обробку кожного дзвінка від застрахованих осіб, швидко підібрати найближчий мед заклад, у якому буде надана допомога, автоматизувати оплату послуг мед закладів та багато іншого, – говорить Перший заступник Голови Правління Страхової Групи «ТАС» Олександр Тимошенко. – Таким чином, ми впроваджуємо повний моніторинг справ асистансу та оптимізуємо процес урегулювання страхових подій з ДМС. Упевнений, нова система не лише полегшить роботу персоналу медичного асистансу, а й на порядок підвищить рівень сервісу, який надається нашим клієнтам».