Страхова Група «ТАС» ввела в дію новий продукт по майновому страхуванню

Страхова Група «ТАС» ввела в дію новий продукт по майновому страхуванню

У грудні 2011 року Страхова Група «ТАС» ввела в дію новий продукт – добровільне комплексне страхування майна, промислових машин і технологічного обладнання від поломок.

За договором промислові машини і технологічне обладнання можуть бути застраховані на випадок відмови (поломки) або знищення внаслідок: вогневих ризиків, стихійних явищ, транспортних ризиків, протиправних дій третіх осіб, дії води, а також ряду інших випадкових подій, що призвели до їх поломки (відмови ) або знищення. Договором може бути передбачено страхування від усіх або пойменованих ризиків.

Новий продукт дозволяє страхувати: бойлери і парові котли з додатковим обладнанням, турбіни, генератори, трансформатори, високо-і низьковольтні установки, верстати, переробні машини або машини для виготовлення паперу, апарати, трубопроводи, холодильні камери, вентилятори, преси, мішалки, компресори, насоси, інші промислові машини і обладнання.

Залежно від потреб клієнта, можуть бути застраховані як окремі групи і види машин, так і повне машинне обладнання виробничої дільниці, цеху або заводу.

Крім того, за договором може бути застраховане нерухоме майно (земельна ділянка, будівля / споруда / приміщення окремо і разом з обробкою, скляні елементи), а також рухоме майно (товарні запаси, меблі, інше обладнання та майно).

За договором встановлюється франшиза, яка в грошовому вимірі може становити від 0,5% до 20% від страхової суми. Термін дії договору може складати від 1 до 12 місяців. Клієнтові надається можливість вибору способу оплати страхового платежу: одноразово або в розстрочку до 4-х платежів.

«Новий продукт в першу чергу зацікавить промислові підприємства, для яких настання будь-якого матеріального збитку може спричинити істотні фінансові або економічні втрати, – впевнена заступник Голови Правління СГ «ТАС» Світлана Красовська. – Зручність нового продукту полягає в тому, що при бажанні клієнт може за одним договором застрахувати в комплексі як промислові машини та обладнання від поломок, так і нерухомість, а також інше майно свого підприємства, включаючи товари в обороті».