Страхова Група "ТАС" провела нараду директорів регіональних підрозділів

Страхова Група "ТАС" провела нараду директорів регіональних підрозділів

З 16 по 18 квітня 2010 року на базі Кримської регіональної дирекції пройшла нарада директорів регіональних підрозділів Страхової Групи "ТАС". Темою наради було підбиття підсумків роботи за І квартал 2010 року, а головною метою - підвищення ефективності роботи регіональних підрозділів.

У нараді взяли участь Голова Правління Дмитро Грицута, перший заступник Голови Правління Артур Шаймухаметов, заступники Голови Правління - Максим Гапчук, Наталія Тимофієнко, Олександр Тимошенко, директор з адміністративних питань Костянтин Козорог, директор з персоналу Софія Яцух, а також директори регіональних дирекцій та філій СГ "ТАС".

До уваги учасників було представлено кілька доповідей з актуальних питань діяльності Компанії.

Дмитро Грицута зосередив увагу присутніх на основних показниках роботи регіональних підрозділів за I квартал 2010 р. Також Голова Правління СГ "ТАС" оголосив підсумки корпоративних конкурсів, що проводилися серед директорів регіональних підрозділів, та нагородив переможців номінацій почесними дипломами.

"Аналізуючи підсумки роботи Компанії в I кварталі, ми бачимо приріст за основними показниками порівняно з аналогічним періодом минулого року, - сказав Дмитро Грицута. - Це означає, що ті заходи, які ми провели для збереження фінансового добробуту Компанії торік, у розпал економічної кризи, виявилися правильними та своєчасними. Наразі ми маємо хороші перспективи для подальшого зміцнення позицій Страхової Групи "ТАС" на ринку. Для цього ми й надалі вдосконалюватимемо врегулювання збитків, впроваджуватимемо найсучасніші технології, неухильно підвищуватимемо клієнтоорієнтованість нашого бізнесу".

Артур Шаймухаметов у своїй доповіді розповів про основні напрямки розвитку корпоративного страхування.

Наталія Тимофеєнко виклала результати аналізу роботи мережі продажів і портфеля роздрібних страхових продуктів за І квартал 2010 року, а також зупинилася на заходах з удосконалення продуктового ряду.

Про діяльність Служби врегулювання страхових подій, модернізацію облікових систем, удосконалення роботи контакт-центру та про діяльність Управління претензійно-позовної та регресної роботи розповів Олександр Тимошенко. Зокрема, він анонсував запуск до кінця квітня нових модулів в ІТ-системі врегулювання, запровадження короткого номера для доступу до контакт-центру, модернізацію ІТ-систем у низці регіональних підрозділів, а також заходи щодо покращення роботи Служби врегулювання страхових подій та Управління претензійно-позовної та регресної роботи.

Максим Гапчук висвітлив актуальні питання фінансової діяльності Компанії.

Також під час наради були проведені оціночні співбесіди членів Правління Компанії з директорами регіональних підрозділів.

Учасники наради відзначили актуальність обговорюваних питань. Було вирішено, що наступну нараду директорів регіональних підрозділів планується провести за підсумками II кварталу 2010 р.