Страхова Група «ТАС» увійшла до ТОП-4 компаній роздрібного страхового ринку України

Страхова Група «ТАС» увійшла до ТОП-4 компаній роздрібного страхового ринку України

За результатами дослідження журналу Insurance TOP, за підсумками перших 9 місяців 2011 року Страхова Група «ТАС» увійшла в першу четвірку компаній роздрібного ринку страхування Україні з часткою 4,8%.

При цьому СГ «ТАС» відноситься до групи системоутворюючих страховиків (тобто найбільших компаній, на частку яких припадає більше 1% сукупного обсягу страхування з рівнем виплат не менше 20%.) Як зазначає видання, такі компанії активно сплачують страхові відшкодування, виконують норми законодавства, а також беруть участь у суспільному житті ринку.

Частка роздрібних страхових платежів в портфелі СГ «ТАС» за підсумками 9 місяців 2011 р. склала 69,9% (198,3 млн. грн.), Роздрібних страхових виплат 65,7% (87 млн. грн.). Рівень виплат з роздрібного страховому портфелю склав 43,9%.

«Зростання частки СГ« ТАС »на роздрібному ринку підтверджує те, що наша компанія пропонує якісні страхові продукти і користується високим рівнем довіри з боку клієнтів, –  говорить Голова Правління Страхової Групи« ТАС »Дмитро Грицута. – У 2012 році системоутворюючі компанії як і раніше будуть локомотивом роздрібного страхового ринку. Однак тільки ті з них, хто має достатню капіталізацію і резерви, покращує сервіс, а також за рахунок впровадження сучасних технологій знижує адміністративні витрати, зможуть розраховувати на подальше зростання».