Новорічне привітання від СГ «ТАС» – у стилі «КАААР сторі»

Новорічне привітання від СГ «ТАС» – у стилі «КАААР сторі»

Страхова Група «ТАС» опублікувала в інтернеті мультиплікаційний ролик в форматі привітання, який називається «Новорічна історія».

Ролик виконаний як одна з серій циклу «КАААР сторі». І звичайно ж, його героїні, ворони, які вже полюбилися багатьом, не можуть обійтися без суперечок – тепер вже на новорічну тему. Ролик «Новорічна історія» вже опубліковано на офіційному сайті СГ «ТАС», а також облікові записи компанії на YouTube і Facebook, також є лінк на Twitter.

Відеоролик «Новорічна історія», як і весь мультиплікаційний міні-серіал «КАААР сторі», створений Страховою Групою «ТАС» у співпраці з агентством «World Web Studio» в рамках програми популяризації страхування.

«Напередодні Нового року і Різдва нам захотілося побалувати партнерів і клієнтів чимось незвичайним, і замість стандартної вітальної листівки ми випустили спільно з «World Web Studio» святкову серію «КАААР сторі», – говорить Перший Заступник Голови Правління СГ «ТАС» Олександр Тимошенко. – Тепер наше відеопривітання зустрічає на головній сторінці сайту компанії всіх його відвідувачів. Сподіваємося, легкий «мультяшний» формат додасть всім нам гарного настрою в новорічні та різдвяні дні».