Дмитро Грицута – у п'ятірці кращих топ-менеджерів страхової галузі України

Дмитро Грицута – у п'ятірці кращих топ-менеджерів страхової галузі України

За підсумками рейтингу «ГVардія керівників 2011», який проводив Видавничий дім «Галицькі контракти», Голова Правління Страхової Групи «ТАС» Дмитро Грицута увійшов до числа ТОП-5 керівників страхових компаній, підтвердивши репутацію одного з лідерів страхової галузі України.

Щорічний рейтинг керівників страхових компаній складається на підставі опитування учасників та експертів ринку. Наукова методологія складання рейтингу враховує всі складові репутації топ-менеджера: економічну ефективність управління компанією, інноваційну конкурентоспроможність, взаємовідносини компанії з партнерами, рівень соціальної корпоративної відповідальності та ділової репутації самого керівника.

Експерти рейтингу зазначили, що в умовах частих і швидких змін зовнішнього середовища ключовим управлінським навиком стало мистецтво людських відносин – перш за все харизма керівника, його енергійність, здатність створювати в колективі атмосферу оптимізму.

Також експерти звертали увагу на здатність топ-менеджерів фокусуватися як на оперативному забезпеченні поточної діяльності підприємства, так і на довгостроковій перспективі. Важливою складовою таланту керівника в складних посткризових умовах стала готовність регулярно переглядати і змінювати свої підходи до управління бізнесом, стратегію компанії.

Укладачі рейтингу відзначають, що керівники, які вміють своєчасно приймати правильні рішення, змогли використати складну економічну ситуацію для збільшення ринкової частки і зміцнення позицій своїх компаній, і перетворити потенціал підприємств в реальний прибуток.