Подвійні гарантії: страхування СГ «ТАС» під захистом Dr.Web

Подвійні гарантії: страхування СГ «ТАС» під захистом Dr.Web

Страхова Група «ТАС» продовжила строк дії ліцензії на продукти корпоративного комплексу інформаційної безпеки Dr.Web Enterprise Security Suite. Ліцензії було надано партнером «Доктор Веб» — компанією «Еспро».

Антивірусний захист IT-систем Страхової Групи «ТАС» забезпечують продукти корпоративного комплексу Dr.Web Enterprise Security Suite. Бездоганна якість лікування активних заражень стала причиною чергового продовження діючих ліцензій та розширення парку комп’ютерів, які захищено даним продуктом. На сьогоднішній день у філіях та центрах продажів СГ «ТАС» за допомогою Dr.Web забезпечено безпеку функціонування 600 робочих станцій, їх чисельність і надалі буде рости.

«СГ «ТАС» — компанія, яка володіє розгалуженою мережею філій та центрів продажу по всій Україні. Якщо враховувати те, що наші офіси територіально віддалені один від одного, а усі ключові бізнес-процеси автоматизовано, для нас життєво необхідним є забезпечення інформаційної безпеки та безперебійної страхової діяльності, — говорить начальник Служби інформаційних технологій Страхової Групи «ТАС» Андрій Мазепа. — Ми високо оцінюємо антивірусну безпеку, яку надає компанія «Доктор Веб». Адже зрештою, вона працює на нашу спільну мету — всебічний захист клієнтів компанії та мінімізацію ризиків, в тому числі тих, які пов’язані із захистом даних».

Про Dr.Web Enterprise Security Suite
Dr.Web Enterprise Security Suite — це комплекс продуктів Dr.Web, в який входять елементи захисту всіх вузлів корпоративної мережі та єдиний центр управління більшістю з них. Продукт Dr.Web Desktop Security Suite призначений для захисту робочих станцій, клієнтів термінальних серверів та клієнтів вбудованих систем. Dr.Web Server Security Suite забезпечить інформаційну безпеку файлових серверів та серверів додатків, а Dr.Web Mail Security Suite захистить поштові сервери організації. Продукти мають гнучку систему ліцензування та дозволяють клієнту придбати тільки ті компоненти захисту, які йому необхідні.

Про компанію «Еспро»
ТОВ «Еспро» спеціалізується на впровадженні послуг інформаційної безпеки. Партнерами та клієнтами компанії є як великі державні установи, так і представники малого бізнесу, зацікавлені в гарантованій якості IT-послуг та інформаційної безпеки.