Страхова Група «ТАС» провела тренінг для партнерів Київської Регіональної Дирекції з продуктів КАСКО

Страхова Група «ТАС» провела тренінг для партнерів Київської Регіональної Дирекції з продуктів КАСКО

30 березня 2012 року для партнерів Київської Регіональної Дирекції Страхової Групи «ТАС» був проведений тренінг на тему «Продукти добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО)».

Тренінг пройшов в рамках навчальної програми з розвитку партнерського каналу бізнесу СГ «ТАС». Під час тренінгу партнери могли детально ознайомитися з перевагами продуктів «КАСКО «Зелений коридор», «Моє КАСКО», «КАСКО — ВАШ ВИБІР», «Бізнес-КАСКО».

Навчальна програма була удосконалена з початку 2012 року: збільшено кількість спікерів (проводять тренінг найуспішніші продавці продуктів КАСКО в Дирекції), організовано екскурсію в Контакт-центр компанії, проведено презентацію процесу врегулювання та інноваційних кроків щодо удосконалення сервісного обслуговування клієнтів.

«Надзвичайно важливим для нас був зворотній зв’язок, який ми отримали під час навчальної програми від наших колег-партнерів, обговорення переваг модернізованих продуктів, презентація їм процесу врегулювання збитків та роботи Контакт-центру компанії, — зазначив заступник Директора Київської Регіональної Дирекції СГ «ТАС» Олег Катерняк. — Ми хочемо бути максимально відкритими для свої клієнтів та партнерів.  Висловлюю подяку за участь у тренінгу спеціалістам та керівникам компаній «Італ Автоцентр Україна», «Авто-Планета Україна», «Автогарант», «Вітекс-Плюс», «Таращанський Торговий Дім», «Стандарт-Авто», «CFD Group», «Хайкор», «Український автомобільний ассистанс та всім іншим».

«Такого роду заходи надзвичайно важливі, оскільки спрямовані на збільшення частки партнерського бізнесу Дирекції та підвищення рівня продажів КАСКО,» — відзначає Директор Київської Регіональної Дирекції СГ «ТАС» Наталія Бойко.