Страхова Група «ТАС» – у ТОП-5 лідерів регіонального рейтингу «Insurance TОР»

Страхова Група «ТАС» – у ТОП-5 лідерів регіонального рейтингу «Insurance TОР»

Журнал «Insurance TОР» опублікував рейтинг страхових компаній по 25 регіонах України, що проводився по 7 основних видах страхування (КАСКО, ОСЦПВ, добровільне медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування майна, туристичне страхування і страхування вантажів).

За його підсумками в 2011 році Страхова Група «ТАС» входить в п'ятірку лідерів у більшості регіонів України за обсягом зібраних страхових платежів.

Зокрема, СГ «ТАС» зайняла 1-е місце в Черкаській, Вінницькій, Івано-Франківській, Волинській областях; 2-е місце у Житомирській, Кіровоградській, Тернопільській областях і АР Крим; 3-є місце в Херсонській, Сумській і Рівненській  областях; 4-е місце в Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській, Полтавській,Чернівецькій та Чернігівській  областях; 5-е місце в Одеській та Львівській областях.

Значного прогресу  порівняно з попереднім рейтингом, який проводився за підсумками 9 місяців 2011 року, СТ «ТАС» досягла таких регіонах: Волинська область (просування з 4 на 1 місце), Львівська область (з 10 на 5 місце), Івано-Франківська область (з 2 на 1 місце), Одеська область (з 6 на 5 місце), Сумська область (з 4 на 3 місце), Херсонська область (з 4 на 3 місце).

«Результати дослідження підтвердили зміцнення лідерства Компанії у багатьох ключових регіонах України, — каже Голова Правління СГ «ТАС» Павло Царук. —  Хотів би особливо подякувати співробітникам тих філій та Регіональних дирекцій, які досягли значного прогресу, та побажати закріплення успіху за підсумками 2012 року».

Журнал «Insurance TОР» вже 9-й рік забезпечує статистикою учасників страхового і фінансового ринку України і Росії, а також представників 80 союзів страховиків з більше 40 країн світу. Видання є єдиним якнайповнішим відкритим джерелом, яке щокварталу публікує показники діяльності страхових компаній у розрізі видів страхування.