Призначено директора по ризиковому страхуванню Інвестиційно-Фінансової Групи «ТАС»

Призначено директора по ризиковому страхуванню Інвестиційно-Фінансової Групи «ТАС»

23 квітня 2012 року рішенням Наглядової ради Інвестиційно-Фінансової Групи «ТАС» Олександр Мельник призначений на посаду директора по ризиковому страхуванню.

Олександр Мельник має 20-річний досвід роботи в страховій сфері. До призначення в ІФГ «ТАС» Олександр обіймав керівні посади в провідних компаніях страхового ринку, з 2010 року був головою правління УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп».

«Стати директором одного з ключових підрозділів компанії велика честь і відповідальність для мене, — говорить Олександр Мельник. — Сьогодні напрям ризикового страхування ІФГ «ТАС» — Страхова Група «ТАС» — займає лідируючі позиції на страховому ринку, тому головним завданням є збереження і зміцнення цієї позиції ».

«Олександр Мельник — професіонал у своїй галузі, тому було вирішено, що саме він повинен очолити підрозділ по ризиковому страхуванню. Упевнений, його глибокі знання в сфері управління будуть в повній мірі затребувані на посаді керівника одного з ключових напрямів», — прокоментував Сергій Попенко, голова ради директорів ІФГ«ТАС».