Страхова Група «ТАС» починає чергову хвилю акції по ОСАГО

Страхова Група «ТАС» починає чергову хвилю акції по ОСАГО

Оформити поліс «автоцивілки» і отримати при цьому приємні додаткові переваги знову можна в Страховій Групі «ТАС». З  1 травня по 31 липня 2012 року компанія проводить чергову, вже четверту, акцію «3 в 1», яка так сподобалась нашим клієнтам.

Цього разу клієнти-фізособи зможуть на додаток до поліса ОСАГО, купленому в акційний період, отримати поповнення рахунку мобільного телефону одного з українських операторів мобільного зв'язку (на вибір) в розмірі 40 гривень, сплативши лише 12 копійок додатково до вартості страховки. Крім того, серед учасників будуть розіграні 165 талонів на паливо (А-95 або ДП) номіналом 10, 20 або 50 літрів. Розіграші відбудуться 20 червня та 6 серпня 2012 року. Стати учасником акції клієнти зможуть, звернувшись в будь-який з офісів компанії, а також до страхових агентів.

«Це вже четверта наша акція під назвою« 3 в 1 », і кожна виходить успішніше попередньої, — говорить Голова Правління Страхової Групи« ТАС »Павло Царук. — Остання акція, в якій брали участь більше 40 000 наших клієнтів, завершилася 30 вересня. В зв'язку з її популярністю ми вирішили провести її знову. Так що автолюбителі знову зможуть взяти в ній участь з  1 травня ».

Докладно з офіційними умовами Акції «3 в 1» можна ознайомитися на сайті Страхової Групи «ТАС» (www.tas-insurance.com.ua) і в кожному з офісів компанії.