Рейтинг найкращих регіональних підрозділів у 1 кварталі 2012 року

Рейтинг найкращих регіональних підрозділів  у 1 кварталі 2012 року

11 травня на V Корпоративному Форумі для продавців компанії Голова Правління Павло Царук нагородив найкращі Регіональні представництва за підсумками роботи у першому кварталі 2012 року.

Третє місце зайняла Нікопольська філія. «Дякую моїм колегам — це у них вийшло», — сказав на врученні  Сергій Тимошенко, директор  Нікопольської філії. Друге місце зайняла Дніпропетровська РД. «Дякую нашому колективу. Це — Ваша перемога», — підбадьорювала колектив Олена Решетникова, директор Дніпропетровського РД.

Переможцем стала Вінницька РД, яка показала кращій результат та випередила усіх за кількістю договорів на одного співробітника та середньомісячному доходу на гривню окладу. Микола Ткачук, директор Вінницької РД, був впевненіший за своїх попередників. «Я ще у лютому знав, що так вийде: тому що ми — кращі!» — наголосив він.

Всього за перший квартал СГ «ТАС» зібрала 100 млн. гривень. «Це дуже добрий початок року, — впевнений голова Правління СГ «ТАС» Павло Царук. — Той успіх, що на сьогодні є у компанії — його робите Ви. І я від щирого серця хочу Вам за це подякувати».

Павло Царук, Голова Правління СГ «ТАС», нагороджує Олену Решетнікову, директора Дніпропетровської РД