Футбольна команда СГ «ТАС» виграла Кубок Партнерства «УФС» з міні-футболу

Футбольна команда СГ «ТАС» виграла Кубок Партнерства «УФС» з міні-футболу

19 травня 2012 року відбувся V турнір на кубок «Української федерації страхування» з міні-футболу, в якій команда СГ «ТАС» завоювала Кубок Партнерства.

На першій стадії проходили матчі у чотирьох підгрупах. Команда СГ «ТАС» знаходилася у групі А разом із Держфінпослуг та СК «Універсальна».

Вже перша гра з Держфінпослуг видалася для команди драматичною. Програючи 1:2 за п’ять хвилин до кінця матчу, СГ «ТАС» змінили тактику і почали грати без воротаря. І їм вдалося не тільки зрівняти рахунок, а й за кілька секунд до завершення гри вирватися вперед. Той матч завершився з рахунком 3:2 на користь СГ «ТАС».

Протягом другої гри СГ «ТАС» забила найбільшу кількість м’ячів на турнірі перегравши СК «Універсальна» з рахунком 6:0. Особливого шику додав гол, який забив наш воротар Роман Сєров із Донецька зі своєї половини поля.

Вийшовши з першого місця в групі ми натрапили на СК «АХА», яку минулого сезону перемогли у фіналі. Основний час завершився при рівній грі з нічийним рахунком 1:1, але у лотереї післяматчевих пенальті перемогу здобула СК «АХА.

СГ «ТАС» продовжила боротьбу за Малий кубок. У півфіналі нам випав важкий реванш із Держфінпослуг, основний час якого закінчився з рахунком 1:1, та з другої спроби на турнірі у серії післяматчевих пенальті наші футболісти таки змогли перемогти.

Початок фінальної гри видався досить легким і на перших хвилинах футболісти СГ «ТАС» забили три «сухих» м’ячів у ворота Fidem life. Після цього наші спортсмени трошки розслабились та довели матч до логічної перемоги 4:3.

Варто відмітити також палку підтримку вболівальників СГ «ТАС», яка була однією з найпалкіших на цьому змаганні. Підтримати команду приїхав також Голова Правління СГ «ТАС» Павло Царук з дружиною та двома дітьми.

«Я дуже вдячний нашим футболістам за віддачу, спрагу перемоги та справжній чоловічий характер, — дякує футболістам Павло Царук. — Їхня жага до перемоги та націленість йти до кінця говорять про дух переможців не тільки на футбольному полі, а й загалом по життю та у страховому бізнесі зокрема».