Контакт-центр Страхової Групи «ТАС» увійшов до числа кращих в Україну

Контакт-центр Страхової Групи «ТАС» увійшов до числа кращих в Україну

Київ — 18 червня 2012 — Контакт-центр Страхової Групи «ТАС» став переможцем у номінації «Швидкий старт 2011» на VI Щорічній конференції «Сучасний контакт-центр 2012: досвід та інновації».

На конференції були представлені найкращі проекти за минулий рік у сфері побудови та модернізації контакт-центрів. Перемогу забезпечила платформа Cisco UCCX, яку СГ «ТАС» впровадила в кінці 2011 року. Ця платформа дозволила поліпшити якість обслуговування клієнтів Контакт-центру, а також оптимізувати його внутрішні робочі процеси. Власний Контакт-центр СГ «ТАС» працює з 2008 року.

«Незважаючи на масштабність проекту, ми зуміли його реалізувати в дуже стислі терміни — всього за місяць, — говорить Начальник Контакт-центру Страхової Групи« ТАС »Денис Поладко. — Ми прагнемо до того, щоб наш сервіс наблизився до справжнього європейського рівня, і прикладаємо до цього максимальних зусиль. Тому ми приділяємо величезну увагу підбору та навчанню операторів і постійно контролюємо якість телефонного обслуговування наших клієнтів».

Конференцію «Сучасний контакт-центр 2012: досвід та інновації» проводить компанія «Інком», одна з провідних IT-компаній в Україні, яка працює на цьому ринку близько 20 років.