Сергій Весельський призначений на посаду Директора з корпоративних продажів

Сергій Весельський призначений на посаду Директора з корпоративних продажів

Наглядовою Радою Страхової Групи «ТАС» на посаду Директора з корпоративних продажів призначено Весельського Сергія Броніславовича. У сферу його відповідальності буде входити чотири підрозділи: Управління корпоративних продажів, Управління по роботі з посередниками, Управління медичного та особистого страхування, Управління по роботі з банками та Відділ по роботі з лізинговими компаніями. До призначення Сергія Весельського його повноваження було розподілено між іншими керівниками.

Сергій Весельський має 8-річний досвід роботи в страховому бізнесі. Він перейшов в СГ «ТАС» з ПАТ СК «Українська страхова група», де обіймав посаду Начальника Управління корпоративного страхування. Сергій Весельський закінчив Київський міжнародний інститут цивільної авіації за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємств».

«Ми дуже раді тому, що спеціаліст з таким багажем досвіду та знань буде працювати в нашій команді, — говорить Голова Правління СГ«ТАС» Павло Царук. - Першочерговим завданням Сергія Весельського буде розвиток мережі корпоративних продажів. Ми переконані, що команда під його керівництвом впорається з амбітними планами, які намітила компанія».

Штат компанії станом на червень 2012 року перевищив 1300 осіб, які працюють в більш ніж 400 центрах продажів компанії по всій Україні.