Визначені переможці Акції «3 в 1» від Страхової Групи «ТАС»

Визначені переможці Акції «3 в 1» від Страхової Групи «ТАС»

Перший розіграш подарунків у рамках Акції «3 в 1», яку проводить Страхова Група «ТАС», відбувся в Києві 20 червня. В Акції взяли участь власники наземних транспортних засобів, що купили поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) в період з 1 травня 2012 по 15 червня 2012 року в будь-якому з 415 офісів компанії по всій території України.

У жеребкуванні розігрувався другий подарунок — 1600 літрів пального. Серед майже 12 тисяч учасників розігрувались 90 талонів: 50 талонів на 10 літрів пального, 30 талонів на 20 літрів, а також 10 — на 50 літрів пального.

Згідно з регламентом, переможців було визначено методом електронного жеребкування з 12 тисяч власників полісів ОСЦПВ від Страхової Групи «ТАС». За дотриманням процедури розіграшу стежила спеціально призначена комісія за участі нотаріуса Войнарської Ірини Анатоліївни. Більше всього переможців виявилося у Житомирській області — 14 чоловік, у Черкаській – 10 і замикає трійку лідерів за кількістю виграшних страхових полісів Донецька область, де талони на пальне отримають 9 страхувальників.

«Ми дуже раді вітати переможців Акції «3 в 1». Протягом найближчого тижня усі переможці отримають сертифікати на пальне, — говорить заступник Голови Правління Страхової Групи «ТАС» Тетяна Новицька. — Хочу також нагадати, що це лише перший етап розіграшу пального і на початку серпня ми проведемо ще один етап. Кожен, хто оформить річний поліс ОСЦПВ до 31 липня зможе приєднатися до акції та взяти участь у другому розіграші пального».

Нагадаємо, що у Акції «3 в 1» окрім розіграшу пального, також кожен учасник отримує поповнення рахунку мобільного зв’язку операторів Київстар, МТС та Life:) на 40 гривень.