СГ «ТАС» отримала право на страхування відповідальності судновласників «Голуба карта»

СГ «ТАС» отримала право на страхування відповідальності судновласників «Голуба карта»

Страхова Група «ТАС» отримала право на здійснення страхування відповідальності судновласників за забруднення бункерним паливом. Морська адміністрація Ямайки на початку липня акредитувала СГ «ТАС» на право видавати страхові сертифікати «Голуба карта» (BLUE CARD) відповідно до умов Міжнародної конвенції про цивільну відповідальність за шкоду від забруднення бункерним паливом.

«Голуба карта» є обов’язковим видом страхування для усіх суден, які знаходяться у територіальних водах та у виключній морській (економічній) зоні країн-учасниць Бункерної конвенції. Станом на 30 червня 2012 року Бункерну конвенцію підписало 67 країн світу, враховуючи всі країни Середземноморського та Чорноморського басейну крім Алжиру, Лівану, Туреччини та України.

«Отримання «Голубої карти» - це дуже важливий крок для компанії, яка працює у сфері морського страхування, - говорить заступник Голови Правління Страхової Групи «ТАС» Ольга Максимчук. – Надбанням цієї акредитації ми ще раз показали, що СГ «ТАС» - це передова вітчизняна страхова компанія, яка впроваджує новітні продукти та передові технології задля комфорту найвибагливіших клієнтів».