СГ «ТАС» стала страховиком учасників велозмагань «Гран-Степ» в Южноукраїнську

СГ «ТАС» стала страховиком учасників велозмагань  «Гран-Степ» в Южноукраїнську

 

Страхова Група «ТАС» стала страховиком велозмагань «Гран-Степ» у м. Южноукраїнську Миколаївської області. На час велоперегонів усі учасники були застраховані по програмі Комплексного страхування туристів. За умовами страхування сума на нещасний випадок та медичні витрати становила по 5 000 гривен. Крім того, Регіональний Центр СГ «ТАС» Южноукраїнська забезпечив учасників змагань питною водою.

«Організатори змагань Миколаївська молодіжна організація «Альтер-спорт» звернулася до нас ще навесні, - розповідає директор Регіонального Центру «Южноукраїнськ» Тетяна Шмидько. Ми не замислюючись підтримали проект, який популяризує здоровий спосіб життя в суспільстві. До того ж, ми вже дали згоду стати спонсорами перегонів в наступному році».

Участь у перегонах взяло близько 40 велосипедистів віком від 12 до 42 років з Миколаєва, Києва, Днепродзержинська, Кривого Рогу, Южноукраїнська, Первомайська, Вознесенська. Загальна протяжність одного кола траси з підйомами та спусками, лісосмугами становила 5 км. Учасники долали від 15 до 20 км, залежно від категорії змагань.

«Корпоративна соціальна відповідальність є невід’ємним напрямком діяльності нашої Страхової Групи і ми готові надалі інвестувати в розвиток здоров’я нації, захист навколишнього середовища та  вирішення важливих соціальних питань, - наголошує Заступник Голови Правління СГ «ТАС» Тетяна Новицька. Бізнес не повинен залишатися осторонь реалізації проектів, спрямованих на підвищення якості життя в суспільстві».

Довідка:
Страхова Група «ТАС», одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам понад 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 428 центрів продажів по всій території Україні, де працюють близько 1300 штатних фахівців і понад 2000 страхових агентів.
• За період січень-червень 2012 року компанія зібрала 192,1 млн. грн. страхових премій, виплачено 100,5 млн. грн. страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 393,6 млн. грн. страхових премій, виплачено 181,9 млн. грн. страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців та Бюро кредитних історій.