Страхова Група «ТАС» отримала акредитацію в ПАТ «КРЕДОБАНК»

Страхова Група «ТАС» отримала акредитацію в ПАТ «КРЕДОБАНК»

Страхова Група «ТАС» уклала договір про співпрацю з ПАТ «КРЕДОБАНК». У рамках підписаного договору СГ «ТАС» виступатиме партнером у страхуванні від нещасних випадків позичальників банку, майна, іпотеки, заставної нерухомості, наземного транспорту. Крім того, страхуванню підлягатиме сільськогосподарська та спецтехніка, сільськогосподарські тварини, а також майбутні врожаї.

Акредитація отримана Страховою Групою «ТАС» у всій регіональній мережі ПАТ «КРЕДОБАНК».

За словами Заступника Голови Правління СГ «ТАС» Тетяни Новицької, після кризи банки стали уважніше обирати страхових партнерів, приділяючи особливу увагу фінансовому стану, репутації на ринку та рейтингам страховика. Водночас, роль страхової компанії у співпраці з банками суттєво зросла, оскільки партнерські відносини з надійною страховою групою допомагають суттєво зменшити ризики банківських установ.

«Ми співпрацюємо з найбільшими банками України: Ощадбанк, Укрексімбанк, Промінвестбанк,  Укрсоцбанк, ПУМБ, ОТП, ЕРСТЕ Банком, – розповідає Тетяна Новицька. Для нас це один з важливих напрямків діяльності, який ми надалі розвиватимемо».

Станом на 01.08.2012 СГ «ТАС» акредитована в 28 банках.

Довідка:
Страхова Група «ТАС», одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам понад 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 428 центрів продажів по всій території Україні, де працюють близько 1300 штатних фахівців і понад 2000 страхових агентів.

• За період січень-червень 2012 року компанія зібрала 192,1 млн. грн. страхових премій, виплачено 100,5 млн. грн. страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 393,6 млн. грн. страхових премій, виплачено 181,9 млн. грн. страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців та Бюро кредитних історій.