СГ «ТАС» посіла 10 місце у рейтингу «Insurance ТОР» за продажем полісів КАСКО у І півріччі 2012 року

СГ «ТАС» посіла 10 місце у рейтингу «Insurance ТОР» за продажем полісів КАСКО у І півріччі 2012 року

Страхова Група «ТАС» посіла 10 місце в рейтингу «Insurance ТОР» за продажем полісів КАСКО у І півріччі 2012 року, зібравши 44,5 млн гривень. У структурі страхового портфеля Компанії КАСКО складає 23% страхових премій.

СГ «ТАС» розроблена широка продуктова лінійка зі страхування ризиків КАСКО для автотранспорту. Зокрема, одним із ключових продуктів є інноваційний на сучасному страховому ринку України поліс «Зелений коридор». Унікальними перевагами даного продукту є короткі терміни по виплатах страхових відшкодувань, а також широкий сервіс для клієнта і його автомобіля, що передбачає технічну допомогу в дорозі, організацію та оплату послуг евакуатора, виклик екстрених служб і таксі, замовлення квитків, компенсацію витрат на готель.

«Ми цінуємо кожного клієнта і поважаємо його вибір. Враховуючи це, ми також пропонуємо страховий продукт «КАСКО – Ваш вибір», завдяки якому страхувальник може самостійно, відповідно до своїх потреб, обрати наповнення страхового покриття» – наголосила начальник Управління страхування транспортних ризиків СГ «ТАС» Наталія Луценко.

Довідка:

«Insurance ТОР» – спеціалізований журнал зі страхування, у якому щоквартально публікуються показники діяльності та рейтинги страхових компаній України. Видається Українським науково-дослідним інститутом "Права та економічних досліджень" з 2003 року.

Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 428 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень-червень 2012 року компанія зібрала 192,1 млн гривень страхових премій, виплачено 100,5 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.