СГ «ТАС» виплатила 243,3 тис. гривень за договором добровільного страхування наземного транспорту

СГ «ТАС» виплатила 243,3 тис. гривень за договором добровільного страхування наземного транспорту

Київ. 28 вересня. Страхова група «ТАС» виплатила 243,3 тис. гривень за договором добровільного страхування наземного транспорту.

Страховий випадок cтався на 247 кілометрі автодороги Київ-Чоп у Новоград-Волинському районі, Житомирської області. Вантажний автомобіль Huyndai, не дотримавшись безпечної дистанції й швидкості, зіткнувся з автомобілем ЗІЛ-131, що рухався попереду. Внаслідок ДТП автомобілю Huyndai, застрахованому у СГ «ТАС», були завдані значні механічні пошкодження і в результаті доставлено евакуатором за місцем реєстрації до міста Вінниці. Водію була надана перша медична допомога у травмпункті м. Новоград-Волинський.

Виплата була здійснена на розрахунковий рахунок підприємства страхувальника.

За період січень-липень 2012 року СГ «ТАС» виплатила за договорами страхування КАСКО 28,7 млн. гривень.

Страхова Група «ТАС»одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 428 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень-липень 2012 року компанія зібрала 214,9 млн гривень страхових премій, виплачено 117,9 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.