СГ «ТАС» виплатила 3,5 млн гривень страхових відшкодувань за період з 24 по 28 вересня

СГ «ТАС» виплатила 3,5 млн гривень страхових відшкодувань за період з 24 по 28 вересня

Київ. 1 жовтня. Страхова Група «ТАС» виплатила 3,5 млн. гривень страхових відшкодувань за період з 24 по 28 вересня ц. р. Більшу частину цієї суми становили виплати за договорами автострахування: по ОСЦПВ - 1,5 млн гривень і КАСКО - 1,3 млн гривень. За договорами добровільного медичного страхування було виплачено 0,5 млн гривень і 0,2 млн. гривень - за іншими видами страхування.

Найбільша виплата була здійснена на суму 75,3 тис. гривень за договором КАСКО власнику автомобіля Mitsubishi Grandis, який під час руху по автотрасі Камінь-Каширський-Ковель, намагаючись уникнути зіткнення з коcулею, на проїжджій частині, вивернув кермо вправо і неконтрольовано з'їхав у кювет. В результаті ДТП автомобілю Mitsubishi Grandis, застрахованому у СГ «ТАС», були завдані значні механічні пошкодження.

Ще 74 тис. гривень було виплачено за договором КАСКО власнику автомобіля Nisan Nawara Pikup, який в м. Луцьку на вул. Чернишевського, намагаючись уникнути зіткнення з собакою, що раптово вибігла на проїжджу частину, не впорався з керуванням і зіштовхнувся із зустрічним автомобілем Peugeot.

В обох випадках постраждалих немає. Виплати відшкодування були здійснені готівкою власникам застрахованих транспортних засобів для проведення ремонтно-відновлювальних робіт.

Довідка:

Страхова Група «ТАС» - одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 428 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень-серпень 2012 року компанія зібрала 240,6 млн гривень страхових премій, виплачено 133,1 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.