СГ «ТАС» стала спонсором ювілейного концерту «Піккардійської терції»

СГ «ТАС» стала спонсором ювілейного концерту «Піккардійської терції»

Київ. 1 жовтня. Страхова Група «ТАС» стала спонсором ювілейного концерту «Піккардійської терції», який з нагоди двадцятиріччя творчої діяльності колективу відбувся у Києві в Національному палаці мистецтв «Україна».

Крім того, СГ «ТАС» виступила страхувальником глядачів палацу «Україна» на час проведення концерту. Загальна страхова сума становила 4 млн гривень.

«Хочемо подякувати «СГ «ТАС» за фінансову підтримку нашого заходу, завдяки якій ми змогли не лише гідно відсвяткувати наш ювілей, а й подарували свято дітям-сиротам, запрошеним на концерт» - відзначив менеджер вокальної формації «Піккардійська терція» Роман Колимовський.

«Кожен з нас має усвідомлювати ключову роль культури в піднесенні духовних цінностей нації та всіляко сприяти її поширенню серед населення, – зазначила заступник голови правління СГ «ТАС» Тетяна Новицька. Ми розуміємо, що бізнес має бути соціально-відповідальним і тому не залишаємося осторонь проектів, спрямованих на вирішення питань сучасного суспільства».  

 

Довідка:

Страхова Група «ТАС» – одна  з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 428 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень-серпень 2012 року СГ «ТАС» зібрала 240,6 млн гривень страхових премій та виплатила 133,1 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік Компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.