Олексій Підлубний: Держава компенсуватиме аграріям до 50% вартості страхового платежу при страхуванні посівів озимої пшениці

Олексій Підлубний: Держава компенсуватиме аграріям до 50% вартості страхового платежу при страхуванні посівів озимої пшениці

Київ. 2 жовтня. В учбово-методичному центрі головного офісу Страхової групи «ТАС» відбулася нарада-семінар по сільськогосподарських ризиках за участю начальника Управління страхування сільськогосподарських ризиків СГ «ТАС» Олексія Підлубного та представників регіональних підрозділів. В ході заходу було розглянуто Закон України «Про особливості страхування с/г продукції з державною підтримкою» та зміни до ЗУ «Про страхування», відповідно до яких страхування сільськогосподарської продукції (в т.ч. посівів, врожаїв, тварин) виділено в окремий вид добровільного страхування.

Водночас, Постановою Кабінету Міністрів України №813 від 15 серпня ц.р. було затверджено Порядок і умови надання сільгосптоваровиробникам держпідтримки, згідно з якими компенсується до 50% вартості страхового платежу при страхуванні посівів озимої пшениці на період зимівлі. Олексій Підлубний також ознайомив присутніх з проектом стандартного страхового продукту з держпідтримкою, який передбачає здійснення виплати страхового відшкодування у випадку загибелі понад 50% рослин на території більш ніж 30% від загальної площі поля. Відповідно до даного проекту втрачені посіви мають бути пересіяні, підсіяні, переведені на випас худоби тощо.

Особливу увагу на нараді було приділено чинним в СГ «ТАС» продуктам зі страхування с/г ризиків: комплексному страхуванню врожаю озимих с/г культур від зимових та літніх ризиків, страхуванню посівів (фактично-планових витрат), добровільному комплексному страхуванню тварин для юридичних осіб, а також полісу «Хатинка-тваринка» для фізичних осіб. Олексій Підлубний надавав практичні рекомендації щодо укладення договорів, розрахунку страхових платежів, страхових сум та відшкодувань, огляду посівів та здійсненню оцінки їх стану на момент страхування.

«Страхування с/г ризиків в СГ «ТАС» має ряд переваг, якими можна зацікавити потенційного клієнта, - наголосив Олексій Підлубний. Зокрема, у нашій Компанії ми приймаємо на страхування 100% вартості майбутнього врожаю, надаємо можливість сплати страхового платежу двома частинами без підвищення страхового тарифу, а також завдяки великій мережі швидко, протягом двох днів, реагуємо на заяву про страховий випадок. Крім того, у разі повної загибелі (понад 70%) посівів внаслідок зимових ризиків при страхуванні майбутнього врожаю, ми гарантовано виплачуємо 20% від страхової суми без застосування франшизи та підтвердження фактичних витрат».

Довідка:

Страхова Група «ТАС» - одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 428 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень-серпень 2012 р. СГ «ТАС» зібрала 240,6 млн гривень страхових премій, виплачено 133,1 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 р. Компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.