Співробітники СГ «ТАС» навчаються технікам швидкого та ефективного підбору персоналу на спеціалізованих бізнес-тренінгах

Співробітники СГ «ТАС» навчаються технікам швидкого та ефективного підбору персоналу на спеціалізованих бізнес-тренінгах

Київ. 4 жовтня. Співробітники СГ «ТАС» навчаються технікам швидкого та ефективного підбору персоналу на спеціалізованих бізнес-тренінгах. Протягом 4 та 6 жовтня учасники тренінгів засвоюватимуть техніки та інструменти, використання яких дозволяє максимально точно визначити професійні та особистісні якості людини.

Спеціально для проведення тренінгу запрошений коуч, бізнес-консультант, ведуча Школи Тренерів «Консалтингової Групи Алли Задніпровської» Альона Сисоєва.

В рамках навчання особлива увага приділяється визначенню критеріїв, важливих для кандидата у роботі, зокрема, його психологічного портрету, цілей, цінностей та ступеня стабільності. Шляхом інформаційних блоків, інтерактивних вправ, мозкових штурмів учасники спільно з тренером займалися розробкою профілю посад з тих напрямків, які найбільш затребувані в СГ «ТАС»: керуючих центрів продажів, страхових агентів, менеджерів з підбору агентів.

«На сьогоднішній день темп економічних процесів в суспільстві настільки пришвидшився, що компанії не можуть витрачати час на «розкачування», «занурення» та «пристосування» її нових співробітників. Структури з підбору персоналу прагнуть відразу залучити людину, налаштовану на забезпечення результату вже з перших днів роботи, так як від цього залежить успішність всієї Компанії та її позиції на ринку» - розповідає бізнес-тренер Альона Сисоєва.

 «Нам потрібний єдиний зрозумілий для всіх інструмент підбору та оцінки персоналу, який би дозволив звести до мінімуму затрати часу в даному процесі, - зазначила заступник голови СГ «ТАС» Тетяна Новицька. Впевнена, що набуті під час тренінгу знання та інструменти допоможуть директорам філій та дирекцій вирішити ряд кадрових питань».

Довідка:

Страхова Група «ТАС» - одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 428 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень-серпень 2012 р. СГ «ТАС» зібрала 240,6 млн гривень страхових премій, виплачено 133,1 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 р. Компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.