СГ «ТАС» стала членом Ліги страхових організацій України

СГ «ТАС» стала членом Ліги страхових організацій України

Київ. 15 жовтня. Страхова Група «ТАС» стала членом Ліги страхових організацій України. Таке рішення було прийнято членами ради та президіуму ЛСОУ 12 жовтня ц.р.

«Ми розуміємо, що членство в ЛСОУ – це можливість впливу на формування та вдосконалення нормативно-правової бази страхової сфери, а також участі у захисті прав та інтересів усіх її учасників, - зазначив Голова Правління СГ «ТАС» Павло Царук. Впевнені, що завдяки згуртованим діям членів даного об’єднання, ринок страхових послуг відповідатиме європейським стандартам та вимогам уже в недалекому майбутньому».

«Нам дуже приємно, що компанії, які поповнюють наші ряди, активно долучаються в усі робочі процеси, які впливають на страховий ринок України. Це свідчить, що шлях повноцінного співробітництва з партнерами по страховому ринку в межах єдиної структури, а також принципи відкритості та прозорості бізнесу близькі все більшій кількості страхових компаній» - прокоментувала вступ СГ «ТАС» президент ЛСОУ Наталя Гудима.

Довідка:

Ліга страхових організацій України (ЛСОУ) - найвпливовіше об'єднання учасників ринку страхових послуг України, створене у 1992 році з метою захисту інтересів своїх членів та інших учасників ринку страхових послуг. Станом на 15.10.12 членами ЛСОУ є 81 страхових компаній.

Страхова Група «ТАС» - одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 428 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень-серпень 2012 року компанія зібрала 240,6 млн гривень страхових премій, виплачено 133,1 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, Української федерації страхування, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.