Страхова група «ТАС» продовжує розвивати напрямок туристичного страхування

Страхова група «ТАС» продовжує розвивати напрямок туристичного страхування

Київ. 1 листопада. Страхова група «ТАС» продовжує розвивати напрямок туристичного страхування. Під час проведення 19-ого Міжнародного туристичного салону «Україна 2012» СГ «ТАС» у партнерстві з туристичним оператором «ЕКСПРЕС-ВОЯЖ» презентувала страхові продукти для туристів.

«З кожним роком кількість туристів збільшується, розширяється географія туристичних шляхів і прямо пропорційно зростає також кількість ризиків подорожуючих, тому завдання страховиків разом з туроператорами забезпечити їх безтурботний та спокійний відпочинок, - розповідає начальник Управління по роботі з посередниками СГ «ТАС» Марина Ісакова. В результаті участі у виставці нам вдалося домовитися про співробітництво з кількома туристичними компаніями і зараз перебуваємо на етапі обговорення підготовки та підписання з ними договорів».

В рамках страхових програм для туристів СГ «ТАС» пропонує захист у разі несподіваної хвороби, нещасного випадку, затримки чи втрати багажу, крадіжки документів, поломки автомобіля, а також у випадку відміни поїздки. Поліс передбачає надання екстреної стаціонарної, амбулаторної та стоматологічної допомоги, компенсацію медичних витрат, сприяння у пошуку і доставці втраченого багажу.

«Наступного року ми плануємо активізувати роботу у напрямку туристичного страхування, у зв’язку з чим Компанія має домовленості з окремими туроператорами. Для партнерів вже готуються спеціальні та ексклюзивні програми страхування туристів з широким переліком послуг, які зможуть задовольнити найвимогливішого клієнта» - підкреслила Марина Ісакова.

Участь у виставці взяло 637 компаній.

Довідка:

Страхова Група «ТАС» - одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 313 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень-вересень 2012 року компанія зібрала 271,7 млн гривень страхових премій, виплачено 145 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.