СГ «ТАС» виплатила 5,4 млн гривень страхових відшкодувань за період з 3 по 10 грудня

СГ «ТАС» виплатила 5,4 млн гривень страхових відшкодувань за період з 3 по 10 грудня

Київ. 11 грудня. Страхова Група «ТАС» виплатила 5,4 млн гривень страхових відшкодувань за період з 3 по 10 грудня ц. р. Більшу частину цієї суми становили виплати за договорами автострахування: по ОСЦПВ – 3,4 млн гривень та КАСКО – 0,8 млн гривень. За договорами добровільного медичного страхування було виплачено 0,6 млн гривень та ще 0,6 млн гривень – за іншими видами страхування.

Найбільша виплата була здійснена на суму  242 тис. гривень за договором КАСКО «Зелений коридор» власнику автомобіля Audi А5, який під час руху автотрасою Львів – Ужгород не вибрав безпечну швидкість та, не впоравшись з керуванням, з’їхав у кювет. В результаті ДТП автомобілю, застрахованому у СГ «ТАС», були завдані значні механічні пошкодження. Постраждалих немає. Виплата відшкодування була здійснена на розрахунковий рахунок власника пошкодженого автомобіля.

Договір КАСКО «Зелений коридор» від СГ «ТАС», яким скористався власник Audi А5, є інноваційним продуктом на ринку страхових послуг, унікальними перевагами якого є короткі терміни виплати відшкодування, а також широкий сервіс для клієнта і його автомобіля, що передбачає технічну допомогу в дорозі, організацію та оплату послуг евакуатора, виклик екстрених служб і таксі, компенсацію витрат на готель, – розповідає начальник Служби врегулювання страхових випадків СГ «ТАС» Віктор Панасюк. – У вищезазначеному страховому випадку, незважаючи на його складність (збиток що перевищує 70% дійсно ринкової вартості транспортного засобу), клієнту було надано всіх необхідних екстрених послуг та здійснено виплату відшкодування у максимально короткий термін».

Довідка:

Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 313 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень-жовтень 2012 року Компанія зібрала 298,1 млн гривень страхових премій та виплатила 161,1 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.