СГ «ТАС» увійшла у трійку найбільш стійких компаній за версією журналу «Експерт»

СГ «ТАС» увійшла у трійку найбільш стійких компаній за версією журналу «Експерт»

Київ. 14 грудня. Страхова Група «ТАС» увійшла у трійку найбільш стійких компаній за версією журналу «Експерт». Основними критеріями для формування рейтингу стали: частка власного капіталу в резервах як один із найважливіших показників стійкості страховика і стабільності його виплат; рівень виплат, який є важливим індикатором якості врегулювання і сумлінності; покриття резервів активами та достатність резервів, що свідчать про ефективність резервування.

Страхова Група «ТАС» у рейтингу стійкості отримала 3 місце. «Компанії вдалося взяти «бронзу» завдяки високому покриттю активів капіталом, хорошому рівню виплат, а також достатності резерву» - наголошує видання.

В основу оцінки, здійсненої виданням, увійшло 8 індикаторів. Зокрема, враховувались забезпеченість страхових компаній власними коштами; коефіцієнт автономії (співвідношення власного капіталу та активів); рівень виплат, який розраховувався як відношення сум страхових відшкодувань до зібраних премій, а також питома вага перестрахування в структурі зібраних премій. Для оцінки ефективності роботи компаній і сформованих ними резервів взяті три індикатора: покриття резервів активами (показує коректність формування резервів), покриття резервів інвестиційними активами (показує наявність у компанії ліквідних ресурсів), а також достатність резервів (розраховується як відношення резервів до премій і показує адекватність структури резервів до обсягу прийнятих зобов'язань). Останній індикатор - темпи приросту страхових премій, який демонструє динаміку бізнесу компанії протягом певного відрізку часу.

Довідка:

Страхова Група «ТАС»– одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 313 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень-жовтень 2012 року Компанія зібрала 298,1 млн гривень страхових премій та виплатила 161,1 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.