Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило високі рейтинги СГ «ТАС»

Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило високі рейтинги СГ «ТАС»

Київ. 8 січня. Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило високий рейтинг надійності Страхової Групи «ТАС» на рівні «uaAins». Даний рейтинг свідчить про високу платоспроможність та надійність компанії, а також підтверджує її можливості вчасно та у повному обсязі виконати взяті зобов’язання зi здійснення страхових виплат.

Крім того, агентство підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг за Національною рейтинговою шкалою на рівні «uaA», змінивши прогноз з «у розвитку» на «стабільний». Даний рейтинг характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками, а прогноз «стабільний» вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Як зазначено у рейтинговому звіті, рівень кредитного рейтингу СГ «ТАС» підтримується: провідними позиціями на страховому ринку України та стабільним розвитком мережі в регіонах, яка забезпечує високі обсяги надходжень страхових платежів; збереженням відносної збалансованості портфеля залучених страхових премій та наданням послуг за соціально орієнтованими видами страхування; диверсифікацією страхових премій та виплат страхових відшкодувань за найбільшими контрагентами; прийнятними термінами процедури врегулювання збитків з урахуванням рівня страхових виплат, що є притаманними для класичного ринку страхових послуг; диверсифікацією активів, якими представлені страхові резерви; низьким рівнем боргового навантаження, а також інформаційною відкритістю та прозорістю.

Для проведення процедури оновлення рейтингів агентство «Кредит-Рейтинг» використовувало повну фінансову звітність СГ «ТАС» за 9 місяців ц.р., а також внутрішню інформацію, надану Компанією у ході рейтингового процесу.

Довідка:

Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 313 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень-жовтень 2012 року Компанія зібрала 298,1 млн гривень страхових премій та виплатила 161,1 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.