Відбулося засідання агентського клубу Івано-Франківської філії СГ «ТАС»

Відбулося засідання агентського клубу Івано-Франківської філії СГ «ТАС»

Київ. 28 січня. Нещодавно відбулося засідання агентського клубу Івано-Франківської філії Страхової групи «ТАС», в рамках якого проведено навчання з розвитку агентської мережі. Зокрема, увагу було приділено методам та інструментам залучення агентів та відкриття нових точок продаж на базі СТО, туристичних агентств, магазинів автозапчастин.

Агенти охоче ділилися досвідом роботи щодо розширення мережі. Олег Юрків керуючий ЦП Калуш 1 розповів, що успішним було відкриття точки продажу СГ «ТАС» на базі офісу інтернет-магазину побутової та комп’ютерної техніки, а Наталія Волощук директор РЦ Калуш порадила попрацювати з автостоянками та мийками та іншими місцями, які часто відвідують автовласники.

Приклад Ірини Перегуди, агента ЦП Калуш 1, свідчить, що, навіть у декретній відпустці, виховуючи двох дітей, можна бути успішним страховим агентом і забезпечувати хороші фінансові показники з продажу полісів «автоцивілки» та страхування майна. Клієнти настільки звикли страхуватися саме в Ірини, що попри її перебування у відпустці з догляду за дитиною, самостійно приїжджають до її дому за придбанням полісу.

Переважно молодий колектив агентів з ЦП Калуш 1 та досвідчена команда агентів ЦП «Надвірна» є яскравим підтвердження того, що страхуванню «всі віки покірні» і нема жодних вікових обмежень. Головною запорукою успіху є любов та вірність своїй справі, а також повага до кожного клієнта.    

На завершення засідання було підведено підсумки діяльності за 2012 рік та відзначено кращих агентів філії.

Довідка:

Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 313 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За 2012 рік Компанія зібрала 362 млн гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.