Страхова Група «ТАС» отримала акредитацію в ПАТ «Креді Агріколь Банк»

Страхова Група «ТАС» отримала акредитацію в ПАТ «Креді Агріколь Банк»

Київ. 12 лютого. Страхова Група «ТАС» уклала договір про співпрацю з ПАТ «Креді Агріколь Банк». У рамках підписаного договору СГ «ТАС» виступатиме партнером у страхуванні заставного майна позичальників банку (рухомого і нерухомого), наземного транспорту, сільськогосподарської та спецтехніки, сільськогосподарських тварини, посівів та майбутнього врожаю.

Акредитація отримана Страховою Групою «ТАС» у всій регіональній мережі ПАТ «Креді Агріколь Банк». Співпраця здійснюється з клієнтами корпоративного сегменту.

За словами Заступника Голови Правління СГ «ТАС» Тетяни Новицької, роль страхової компанії у співпраці з банками за останні кілька років суттєво зросла, оскільки партнерські відносини з надійною страховою групою допомагають зменшити ризики банківських установ. «Банки уважно обирають страхових партнерів, приділяючи особливу увагу фінансовому стану, репутації на ринку та рейтингам страховика» – розповідає Тетяна Новицька.

Станом на 1.02.2013 рік СГ «ТАС» акредитована в 23 банках.

Довідка:

Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 330 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За 2012 рік Компанія зібрала 362 млн гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.  

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.