Страхова Група «ТАС» відзначила п’ятірку автосалонів-лідерів Групи компаній «АІС» з продажу полісів

Страхова Група «ТАС» відзначила п’ятірку автосалонів-лідерів Групи компаній «АІС» з продажу полісів

Київ. 11 березня. Страхова Група «ТАС» відзначила п’ятірку регіональних автоцентрів-лідерів Групи компаній «АІС» в рамках співпраці з продажу полісів страхування КАСКО та «автоцивілки». Вручення подарунків відбулося під час Ради Директорів всієї мережі Група Компаній «АІС» з підведення підсумків року. Зокрема, перше місце отримав Олексій Шапка (м. Донецьк), друге – Павло Новіков (м. Київ), третє – Сергій Замковой (м. Дніпропетровськ), четверте – Олександр Олейніков (АРК, м. Сімферополь) та п’яте – Валерій Ковтуненко (м. Житомир). Корпоративними подарунками від СГ «ТАС» були відзначені і інші учасники заходу.

«Група Компаній «АІС» , як і наша Компанія, має розгалужену регіональну мережу по всій Україні, тому таке партнерство є особливо взаємовигідним і перспективним, – наголосив під час вручення відзнак директор з корпоративних продажів СГ «ТАС» Сергій Весельський. Ми розпочали співпрацю у жовтні 2011 року і за цей час досягли суттєвих успіхів у розширенні клієнтської бази та збільшення обсягів продажів страхових полісів в автосалонах».

В найближчому майбутньому Компанії планують впровадження ряду заходів щодо вдосконалення механізмів співпраці та процесів врегулювання.

Довідка:

Група компаній «АІС»входить до тройки лідерів українського автомобільного ринку, заснований у 1992 році, основними видами діяльності – є продаж, сервісне обслуговування легкових, комерційних, вантажних автомобілів і автобусів та продаж автозапчастин.

У структуру Групи компаній «АІС» входять: 37 автоцентрів (включаючи 55 шоу-румів і 37 СТО): торгова мережа з продажу запасних частин АІС-Автозапчастини, що включає в себе 31 магазин; завод по виробництву спеціальної і переобладнаної техніки; Автоскладальний завод в м. Кременчг, розподільний центр - логістичний центр з приймання, складування, зберігання й розподілу автомобільних запчастин; мережа регіональних митно-ліцензійних складів; а також автотранспортна компанії.

Страхова Група «ТАС»одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 330 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• У січні 2013 року СГ «ТАС» зібрала 28,4 млн грн страхових премій та виплатила 14,9 млн грн. За 2012 рік Компанією було зібрано 362 млн грн страхових премій та виплачено 194,4 млн грн страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.