СГ «ТАС» розіграла 45 GPS-навігаторів з-поміж учасників акції «3 в 1» з «автоцивілки»

СГ «ТАС» розіграла 45 GPS-навігаторів з-поміж учасників акції «3 в 1» з «автоцивілки»

Київ. 18 березня. Страхова Група «ТАС» шляхом електронного жеребкуванням розіграла 45 GPS-навігаторів серед учасників акції «3 в 1» з «автоцивілки», яка проводилася з 3 грудня 2012 р. по 28 лютого ц.р. За дотриманням процедури розіграшу стежила спеціально призначена комісія за участі нотаріуса Ірини Шишової.

Більше всього переможців – 7 осіб виявилося в Черкаській області та по 5 осіб в Донецькій і Житомирській областях.

За умовами акції «3 в 1» кожен, хто оформляв акційну «автоцивілку» в СГ «ТАС» також гарантовано отримував поповнення рахунку мобільного телефону.

Протягом трьох місяців проведення акції в СГ «ТАС» було оформлено 28 034 полісів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Страхова Група «ТАС» вітає усіх переможців з виграшем!

Ознайомитися зі списком переможців можна по ссилці: протокол.pdf

Страхова Група «ТАС» одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 330 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• У січні 2013 року СГ «ТАС» зібрала 28,4 млн грн страхових премій та виплатила 14,9 млн грн. За 2012 рік Компанією було зібрано 362 млн грн страхових премій та виплачено 194,4 млн грн страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.